Duhovna obnova za pjevače, članove caritasa, animatore

Duhovna obnova za pjevače, članove caritasa, animatore

Duhovna obnova 23.03.2019. poziv[7240]

BISKUPIJA POREČKA I PULSKA
VIJEĆE ZA LITURGIJU I CRKVENU GLAZBU
Dobrilina 1
52440 P O R E Č

Poreč, 12. ožujka 2019.

 

SVIM ŽUPNICIMA I
UPRAVITLJIMA ŽUPA
BISKUPIJE POREČKE I PULSKE

Velečasni gospodine,

 

U subotu, uoči treće korizmene nedjelje, 23. ožujka 2019. održat će se duhovna obnova za članove župnih zborova, čitače, sakristane, izvanredne djelitelje svete pričesti, članove župnih caritasa, župne animatore i druge suradnike u župi. Duhovna obnova će se održati u Pazinskom kolegiju s početkom u 10,00 sati, a predvodit će je vlč. Zvonimir Badurina Dudić, župnik iz Poljica na otoku Krku.

Program duhovne obnove:

09,30 okupljanje
10,00 razmatranje
11,15 pokorničko bogoslužje
12,00 sveta misa; predvoditi će mons. dr. Dražen Kutleša, biskup
13,00 objed

Molimo Vas da obavijestite i potaknete Vaše najbliže suradnike u župi da sudjeluju na ovom duhovnom događaju. Također Vas molimo da i sami suslaveći u svetoj misi na duhovnoj obnovi, molitvom i nazočnošću doprinesete svetosti ovog susreta. Budući da očekujemo nekoliko stotina sudionika, molimo Vas da se uključite u pomoć pri ispovijedanju. Ponesite sa sobom albu i ljubičastu štolu.

Uz srdačne pozdrav i poštovanje:

 

Milan Zgrablić, pročelnik