ŽUPA FAŽANA

NAJAVA: Nagradni foto natječaj: „Jaslice“

Objavljeno: 24. prosinca 2016.

Poštovani posjetitelji web stranice Porečke i Pulske biskupije,

U vrijeme božićnih blagdana središte pozornosti u našim crkvama su jaslice. One su ne samo izraz kreativnosti, već nadasve izričaj vjere i ljubavi prema svojoj župnoj crkvi  župljana  koji postavljaju i uređuju jaslice,  te smo stoga odlučili pokrenuti nagradni foto natječaj na temu „Jaslice“.

Stoga vas pozivamo da usmjerite pogled kroz objektiv i šaljete nam fotografije jaslica u vašim crkvama i kapelicama.

Propozicije natječaja:

Svaki sudionik može poslati  jednu fotografiju.

Na fotografiji može biti panorama jaslica, ali i neki poseban detalj iz jaslica.

Fotografije se primaju na e-mail adresu tiskovni.biskupija.pp@gmail.com  do 31. 12. 2016.

Uz fotografiju je potrebno poslati ime i prezime autora, kontakt:  e-mail adresu, te ime mjesta i crkve u kojoj je fotografija nastala. U konkurenciju ne ulaze fotografije živih jaslica.

Na natječaj se mogu slati fotografije nastale na području Porečke i Pulske biskupije, a pravo sudjelovanja imaju osobe koje žive na području ove biskupije.

U natječaj ulaze fotografije pristigle do 31.12.2016.

Fotografije će biti objavljene 2. 1. 2017.,  u zasebnoj foto-galeriji na web stranici biskupije gdje će biti moguće dati svoj glas do 7.1.2017.

Rezultate ćemo objaviti 8.1.2017.

Tri najbolje fotografije očekuju vrijedne nagrade.

Obzirom da  ćemo u 2017. obilježiti 70. obljetnicu mučeništva bl. Miroslava Bulešića, sponzor za nagrade je Vicepostulatura za kanonizaciju bl. Miroslava Bulešića.

Pula, Badnjak 2016. godine

Tiskovni ured Porečke i Pulske biskupije

Biskupija Porečko - Pulska

ŽUPNI STAN

ŽUPNI CARITAS

Župa Sv. Kuzme i Damjana, Fažana, 2024. Sva prava pridržana.